Олімпійське лелеченя

10 квіт. 2014
Зональні змагання

9 квітня 2014 року в місті Охтирка на базі загальноосвітньої школи №5 імені К.Рапія  проходили зональні змагання серед учнів 5-6 класів "Олімпійське лелеченя".

В програмі змагань:

- представлення команд;

- інтерактивний конкурс;

-7 видів естафети;

- гра артбол.

Учні нашої школи посіли почесне ІІ місце, були нагороджені від асоціації Олімпійського спорту Почесними грамотами, цінними подарунками та спортивним інвентарем.

Діти мали чудовий настрій та отримали  масу задоволення від змагань.

Ми пишаємось нашими переможцями

24 груд. 2013
Призери та переможці районних предметних олімпіад

Ми пишаємось нашими переможцями

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 навчальному році. 63 учні захищали честь школи на рівні району, деякі з них брали участь у кількох олімпіадах . Результатом клопіткої спільної праці учительського та учнівського колективів – є 12 переможців, що на 5 більше в порівнянні з минулим роком.

І місце:

·        із астрономії посів учень 11 класу Скрипаленко Андрій, учень 11 класу, підготував учитель фізики та астрономії Заїка Г.В.;

ІІ місця посіли:

·        із англійської мови – Вілінська Юлія, учениця 10 класу, підготував Биковець О.В.

·        із російської мови – Халімонова Маша, учениця 10 класу, підготувала Люлько Т.І.;

·        із екології – Богатіщева Валерія, учениця 11 класу, підготував Тертичний Є.О.;

·        із інформаційних технологій – Катриченко Сергій, учень 9 класу, підготувала Гулюк Т.М.;

·        із трудового навчання – Левченко Вікторія, учениця 9 класу, підготувала Захарченко Н.Ф.;

·         Горобець Маргарита, учениця 10 класу, підготувала Захарченко Н.Ф.,

·        Халімонова Маша, учениця 10 класу, підготувала Захарченко Н.Ф.;

ІІІ місця посіли:

·        із англійської мови – Халімонова Маша, учениця 10 класу, підготував Биковець О.В.;

·        із біології – Левченко Вікторія. Учениця 9 класу, Кондєєв Євгеній, учень 10 класу, підготував Тертичний Є.О.;

·        із хімії – Синявін Денис, учень 7 класу, підготував Тертичний Є.О.;

Ми пишаємось нашими переможцями.

Вітаємо з перемогою

16 груд. 2013
Олімпіада з інформаційних техналогій

14 грудня 2013 року відбулася олімпіада з інформаційних технологій в рамках ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Учень 9 класу Катриченко Сергій виборов почесне ІІ місце.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів у навчанні,  підкоренні нових вершин.

Перемога юного шахіста

1 жовт. 2013
Змагання з шахів

Згідно Положення про проведення змагань з шахів  та відповідного  наказу  відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької РДА № 554-ОД від 20.09.2013 р. на базі Палацу дітей та юнацтва 1 жовтня 2013 року відбулася особисто-командна першість району з шахів.

У змаганнях від нашої школи узяв участь учень 6 класу Михайленко Олександр. Після 4-х годин напруженої і безкомпромісної боротьби Олександр посів перше місце серед юних шахістів району у віковій категорії до 12 років та був нагороджений грамотою ПДтаЮ.

Вітаємо переможця !

Перші перемоги спортсменів школи

18 вер. 2013
До дня фізичної культури і спорту

18 вересня 2013 року збірна команда Тростянецької ЗОШ І – ІІІ ступенів №4  у складі учнів 10-11 класів  Москальової С., Тітарєвої В., Столяренко В., Петруші А., Садового В., Щацького Д. на чолі з учителем фізичної культури Яровим Д.О. взяла участь у районному спортивному святі до Дня фізичної культури і спорту. Наші спортсмени порадували здобутими перемогами у різних видах змагань.

Учениця 10 класу Москальова Сабіна посіла І місце з бігу на дистанції 100 метрів та ІІ місце у стрибках у довжину. Учень 11 класу Шацький Дмитро здобув у гирьовому спорті ІІ місце.

Команда у складі Москальової Сабіни, Тітарєвої Вікторії, Петруші Артема, Садового Владислава в легко-атлетичній естафеті 4х100 м на фініші були другими, поступившись переможцям лише 1 секунду.

Учитель фізичної культури Яровий Д.О. отримав перемогу у бігу на 100 м серед дорослих.

ВІТАЄМО  учасників та переможців змагань!!!