Вибори Президента відбулися

19 вересня в Тростянецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №4 відбулися

вибори Президента учнівського самоврядування школи.

З 3 вересня 2013 року в школі було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування. Проект був проведений під керівництвом педагога-організатора Корнєєвої Т. В.У ньому взяли участь  активісти учнівського самоврядування, вчителі та учні 5-11класів.  Кандидатами на посаду Президента виборча комісія зареєструвала ученицю 10 класу Вілінську Юлію та учня 9 класу Катриченка Сергія. За цей час кожен із кандидатів представив  свою власну програму, з якою учасники виборчого процесу мали змогу ознайомитися  під час особистого спілкування з кандидатами,  активної роботи агітаційних команд, а також знайомством із інформаціями, розміщеними  на шкільному сайті та представницькій сторінці  в соціальних мережах.

Підсумком передвиборчої кампанії стали результати виборів 19. 09. 2013 р. Більше 50 % голосів виборців набрала Вілінська Юлія.

23 вересня відбудеться інавгурація Президента школи.

Кандидати на посаду Президента учнівського самоврядування загальноосвітньої школи №4

Кандидат на посаду Президента учнівського самоврядування загальноосвітньої школи №4

Вілінська Юлія

БІОГРАФІЯ

Доброго дня!
ЯВілінська ЮліяНародилася
липня 1998 року в місті ТростянецьНавчаюся у Тростянецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №у 10 класіМаю високий рівень знаньБеру участь кожного року в різних предметних олімпіадахАктивно займаюся спортомЛюблю грати в футбол та баскетболВільний час провожу зі своїми друзями.

Мої плани:

1. Залучати всіх учнів до спортуПроводити спортивні змагання між класамиАдже спорт невідємна частина нашого життя!

2. Для 8  11 класів будуть частіше проводитися вечориШкільні вечори будуть у різних стилях (наприклад ретро стиль або стиль середньовіччя). Ви зможете самі обирати стиль вечора на свій смак!

3. Один раз на місяць можна буде приходити без шкільної форми!

4. Для учнів 5  7 класів будуть проводитися різні конкурси та змагання, у яких ви зможете отримати призи!

5. Організувати більше поїздок та класних заходівщоб учні мали змогу ще більше зблизитися та потоваришуватиПісля закінчення навчального рокудіти спільно з класним керівником будуть ходити в походи.

6. Я думающо варто запровадити систему рейтингу класів за результатами навчання та участі у позакласних заходахтому що нікому не захочеться підвести свій клас.

7. Учителям і дітям потрібно бути ближче один до одногочастіше разом ходити на екскурсіїв театримузеївлаштовувати заходи!

Катриченко Сергій

БІОГРАФІЯ

Доброго дня!
Я, Катриченко Сергій,
народився 8 грудня 1998 року в мальовничому місті Тростянець. Навчаюсь в 9
класі. Веселий, товариський, тому  спілкуюсь з багатьма однолітками. Активний учасник шкільних та позашкільних заходів. Цікавлюсь технікою та спортом.

Мої плани:

1. Насамперед потрібно зробити стенд рейтингу успішності класів.

2. Створити групу підтримки шкільної команди з футболу.

3. Учителям та дітям потрібно тісно співпрацювати в урочний і позашкільний час (ходити на екскурсії, в ліс, театри, музеї).

4. Проведення щомісячної шкільної дискотеки.

5. Більше уваги приділяти заходам, які сприяють збереженню життя та здоров’я учнів (футбол, баскетбол, естафети).

6. Створити скриньку пропозицій та скарг.

А щоб я працював краще та ефективніше, сподіваюсь на допомогу кожного з вас, тому обіцяю дослуховуватись до всіх ваших пропозицій, порад та слушної критики.

Хочете навчатися в цікавій та веселій школі? Голосуйте за мене!

І, хоча президентом стане

тільки один з нас,